niedziela, 28 lutego 2016

Christian Dior Maximizer Lash Plumping Serum

 To jest baza lub odżywka jak kto woli, które nakładam na rzęsy zanim nałożę tusz. Obojętnie czy jest to tusz  z Diora czy innej firmy. Używam pod każdy tusz.

dobra odzywka do rzes pod tusz
Christian Dior Maximizer Lash Plumping Serum
 
W białej tubce ze srebrnym paskiem  i srebrnym również napisem Dior, którego nie można przeoczyć.
To jest moja ulubiona odżywka do rzęs, już 4te opakowanie i na pewno nie ostatnie.Christian Dior Maximizer Lash Plumping Serum

Christian Dior Maximizer Lash Plumping Serum
Moja opinia o Christian Dior Maximizer Lash Plumping Serum 
Konsystencja : biała i kremowa
Szczoteczka : plastikowa, jakby silikonowa z takimi również sztywnymi małymi jakby iglami które powodują dobre osadzanie się produktu na rzęsach
powiekszajca rzesy baza pod tusz
Christian Dior Maximizer Lash Plumping Serum

Christian Dior Maximizer Lash Plumping Serum
Opakowanie : poręczne, estetyczne, nie mam z tym żadnego problemu
Działanie : producent obiecuje odżywianie rzęs oraz wspomaganie wzrostu. Ja osobiście nie zauważyłam wielkiej zmiany na lepsze w moich rzęsach, nie urosły mi strasznie, nie zagęściły się, może trochę wzmocniły i na pewno są w lepszej kondycji niż przed używaniem tego produktu. Jednak nie jest to wyznacznikiem i głównym powodem dla którego jestem uzależniona od tej właśnie "białej mascary".
Drugim jakby powodem i "działaniem" Lash Plumping" jest to ze przedłuża ona "życie mascary na rzęsach" minimalizuje rozmazywanie i kruszenie się mascary w ciągu dnia, które oczywiście każda z nas miała okazje spotkać się w życiu codziennym. Nałożenie jej na rzęsy przed mascara sprawi ze będą wydawały się pełniejsze i dłuższe.
Sposób użycia: Na oczyszczone rzęsy nakładam 2 albo 3 warstwy , nie czekam aż wyschną całkowicie i nakładam mascarę (tez kilka warstw- ponieważ lubię mieć widoczne rzęsy). Trzeba uważać i wyczuć moment żeby nie nałożyć mascary na mokre jeszcze rzęsy , bo efekt wtedy nie będzie taki jak powinien. Również nie można czekać aż serum wyschnie na rzęsach ponieważ wtedy nakładanie mascary będzie bardzo ...hmm.. oporne i nie przyjemne.
Można również stosować same serum na noc jako odzywkę do rzęs.
Gdzie kupić? Ja kupuje przez internet. Cena to od £22 w zależności od sklepu.Ale również dostępna w Debnhams i dużych BootsBrak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuje za każdy komentarz.