poniedziałek, 29 lutego 2016

Wodoodporna mascara z Givenchy

 Noir Couture Waterproof Mascara Givenchy "Purple Velvet"

 Givenchy -klasa sama w sobie, świetny produkt, nie potrzebuje żadnej reklamy. Jak dla mnie jedna z najlepszych wodoodpornych z "wyższej półki", nie mam żadnych zastrzeżeń.

fioletowa-wodoodporna-mascara-Givenchy
Noir Couture Waterproof Mascara Givenchy "Purple Velvet"
 Wybrałam kolor "Purple Velvet" ponieważ chciałam urozmaicić swoje makijaże i czarny kolor jest najczęściej spotykany, jednak ja chciałam coś w innym kolorze. Brązowe tusze do rzęs jakoś mnie nie przekonują, niebieski kolor na rzęsach kojarzy mi się źle, wiec znalezienie fioletowego koloru, który nie będzie widoczny z bardzo daleka, ale jednak będzie zauważalny, jednocześnie z dobrej firmy i wodoodporny nie było łatwe. Jednak okazało się do zdobycia.
Noir Couture Waterproof Mascara Givenchy "Purple Velvet"
 "Fioletowosc" tego tuszu do rzęs jest niezauważalna na pierwszy rzut oka i w normalnych warunkach oświetleniowych wygląda na bardzo ciemny, wiec rzęsy są widoczne. Jednak jeśli znajdę się w dziennym świetle, najlepiej w słoneczny dzień, albo przy jasnym świetle lampy to wtedy widać ten fiolet, sama byłam pytana przez dziewczyny w pracy czy mam fioletowa mascarę czy tylko im się wydaje.. he he..
Noir Couture Waterproof Mascara Givenchy "Purple Velvet"
 Jest bardzo wodoodporna, utrzymuje się cały dzień na rzęsach, nie kruszy, nie rozmazuje, nie przeszkadza, nie uczula mnie w ogóle. Wymaga specjalnego płynu do zmywania wodoodpornego tuszu do rzęs, albo po prostu zwykłego olejku (obecnie używam orzechowego). Trochę zachodu jest ze zmywaniem, bo zostaje na rzęsach i wiadomo jest powszechnie, ze jak się trochę za mocno potrze to można kilku rzęs się pozbyć. Ale to wymaga wprawy żeby opanować technikę usuwania wodoodpornej mascary.
dlugotrwala nie czarna mascara do rzes
Noir Couture Waterproof Mascara Givenchy "Purple Velvet"
Moja opinia o Noir Couture Waterproof Mascara Givenchy "Purple Velvet":
Opakowanie: biała tubka w okrągłym kształcie, poręczna, ze srebrnym paskiem wzdłuż. Ten pasek jest dopasowany do paska na nakrętce, żeby dobrze zamknąć produkt muszą się te dwa paski razem połączyć żeby tworzyły jedna, ciągłą linie..
Kolor: głęboki, ciemny fiolet. nie rzuca się w oczy specjalnie, ale potrafi być zauważalny i zrobić dobre wrażenie
Konsystencja: kremowa, nie za tłusta, przyjemnie się nakłada tusz na rzęsy, posiada trochę intensywny zapach ale po kilku użyciach maleje (albo ja się przyzwyczaiłam).
Szczoteczka: jest na osadzona na długim kijku i poręczna, dobrze się maluje. Składa się z elastycznego włosia i podzielona na jakby 3 kulki połączone razem ze sobą, to pomaga rozdzielać rzęsy i pogrubiać je, wydłużać i spowodować ze każda rzęska jest otulona tym wspaniałym tuszem. Szczoteczka jest wygodna w użyciu a włoski rozdzielają i pogrubiają rzęsy, ja używam na nałożoną wcześniej bazę pod mascarę, żeby efekt był większy i jest.
Działanie: Wodoodporny tusz do rzęs. Dzięki składnikom które ma w składzie pielęgnuje rzęsy i mam wrażenie ze nie szkodzi im w żaden sposób. Jest bardzo wodoodporny, rano nałożony na rzęsy o 6.30 pozostaje w stanie nienaruszonym do 10 wieczorem. Nie kruszy się i nie rozmazuje oraz nie zostaje na górnej powiece.
Gdzie kupić? Ja kupuje przez internet na strawberry.net abo e-buy. Oczywiście dostępna w perfumeriach, Debenhams i Boots. Cena od £25 w zależności od sklepu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuje za każdy komentarz.