poniedziałek, 9 maja 2016

Gosh - Bombastic tusz powiększający rzęsy

powiekszajacy tusz do rzes bombastic-gosh

 Moja znajomość z marką  Gosh trwa od kilku lat, z przerwami, ale jednak czasami do niej wracam, głównie dlatego, że kiedyś kupiłam fantastyczny wodoodporny tusz do rzęs, więc moja opinia o produktach z tej firmy była pozytywna. Mówię "była", ponieważ pomimo posiadania kilku innych produktów, o których mam raczej pozytywne zdanie ten ostatni do najlepszych niestety nie należy.

Opakowanie: przyciągające wzrok jasnozielone opakowanie tuszu do rzęs z napisami bombastic XXL Swirl Volume Mascara with Argan oil. Powiem że właśnie to opakowanie przyczyniło się do tego że zamiast wybrać to po co do sklepu przyszłam, czyli ten wodoodporny tusz, kupiłam zielone opakowanie tuszu, którego nie znam, jak to u mnie często bywa "a, spróbuje...."
tusz-powiekszajacy-do-rzes-bombastic-gosh

Szczoteczka: Tu właśnie jest problem: wielka szczota... będąc w sklepie nie wiedziałam jak to wygląda, bo przecież tusz był zafoliowany więc nie mogłam otworzyć żeby sprawdzić, a taka wiedza bardzo by mi pomogła przy wyborze.. no cóż, nie pierwszy raz na takie coś się natknęłam.
Wielka szczota mająca nadać objętości rzęsom przez to że jest zakręcona i powycinana w różne strony.. wygląda jak jakieś wiertło.. Jak otworzyłam opakowanie w domu to się przeraziłam.....ale pomyślałam, że nie ma sensu zakrywać się wytłumaczeniem moich uprzedzeń do wielkich szczotek w tuszach - może ta jest inna, może działa, trzeba dać szanse.. no i dałam..
szczoteczka-tusz-do-rzes-bombastic-gosh

 I oczywiście się rozczarowałam. Możliwe że to moja wina, możliwe że to ja nie umiem obsługiwać się szczoteczką takich rozmiarów, jednak nie potrafiłam wydobyć tej super wielkości o której jest mowa na opakowaniu,w sumie to nie mogłam stworzyć żadnej objętości na moich rzęsach. Taka nieudolna jakaś jestem.. Dałam szansę. Spróbowałam. Poddałam się.
dzialanie-tusz-do-rzes-gosh-bombastic-xxlvolume

Próbowałam kilka warstw na te moje średnie rzęsy, żeby jakaś chociaż objętość była, ale nic dużego nie zauważyłam, dobrze je podkreśla, może trochę powiększa, ale szału niestety nie ma. 

Działanie: tusz sam w sobie nie jest zły, dobrze się rozprowadza i fajnie się go "czuje na rzęsach". Jak wyschnie to nie usztywnia rzęs jak niektóre tusze czynią. Nie piecze, nie swędzi, nie uczula.

Trwałość: Generalnie tusz zostaje na rzęsach przez kilka godzin, nie osypuje się , nie kruszy i nie grudkuje, jednak niestety pozostawia ślady pod okiem w postaci czarnych półksiężyców, chyba każda z was wie o czym mówię..

Skład:

Składniki tuszu do rzęs Bombastic Gosh

Gdzie kupić? W Superdrug, ale lepiej może się zastanowić, czy na pewno wydać na to pieniądze. Cena około £7

1 komentarz:

  1. Szkoda że nie pokazałaś efektu na rzesach ;) bardzo lubię taki inne szczoteczki ;)

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuje za każdy komentarz.