środa, 11 maja 2016

Kryolan Camuflage Creme Dermacolor Quintett DQ4


kamuflaz-krem-dermacolor-Kryolan-w-5-odcieniach

Paletka korektorów do twarzy z Kryolanu to ciekawy i przydatny gadżet jeśli chcemy coś na twarzy ukryć albo wykonturować twarz.Można ten produkt kochać albo nienawidzić. Ta druga reakcja na pewno będzie spowodowana nieumiejętnością nakładania tego produktu. Trzeba się nauczyć, na własnej skórze metodą prób i błędów, ponieważ nałożenie pędzelkiem korektora bezpośrednio na twarz raczej wywoła niechęć do kontynuacji...
Opakowanie-5-korektory-kryolan-kamuflaz-dermacolor

Opakowanie: Plastikowa biała kasetka z napisem Camouflage creme Dermacolor, w klapce jest plastikowe prześwitujące okienko przez które widać korektory, a w wewnętrznej stronie jest lusterko. Do opakowania dołączony jest pędzelek. Waga korektorów to 15g.
Opakowanie-pedzelek-kamuflazu-dermacolor-quintettDq4-Kryolan
Kolory:
 • DredB
  cien-DredB-paletka kamuflazu-dermacolor-Kryolan
 • D62
  odcien-kamuflaz-kryolan-dermacolor-D62
 • D66
  Dermacolor-camouflage-creme-D66
 • D63
  Kryolan-camouflage-creme-shade#63
 • D19
  Dermacolor-camouflage-creme-shade#D19

 Jak używać? Zacznijmy od tego że jest to produkt wysoko napigmentowany, więc trzeba go najpierw "rozrobić" przed nałożeniem na twarz, ponieważ nałożenie korektora bezpośrednio na skórę skończy się widokiem suchego korektora na twarzy, który wygląda jak suchy biszkopt i zamiast ukrywać niedoskonałość - podkreśli ją. Zanim zaczniemy zabawę z korektorem trzeba dobrze przygotować twarz do tego celu, czyli:
 • porządnie nawilżyć skórę
 • użyć dobrej bazy pod makijaż
 • pokryć twarz fluidem   (tutaj są dwie szkoły o tym, jedna mówi że dobrze jest nałożyć korektor przed fluidem, a druga, że po. Ja nakładam korektor na rozprowadzony podkład.)
Nakładanie korektora : ja robię to w ten sposób, że najpierw nakładam pędzelkiem trochę korektora na wewnętrzną stronę nadgarstka i czekam chwilkę aż nabierze on temperatury ciała, wtedy dopiero dodaje odrobiny kremu, mieszam to pędzelkiem i ten rozrobiony korektor  pędzelkiem nakładam na twarz.Tapuję  to pędzelkiem w zmianę na twarzy, czekam chwilkę i jeszcze raz tapuję, ponieważ produkt musi się nagrzać do temperatury ciała. Na koniec używam blendera żeby wszystko razem się ze sobą połączyło.
kolory-kamuflazy-kryolan-quintettDq4-Dermacolor
Nie używam go za często, przyznam szczerze, czasami tylko jak coś nieznośnego mi na twarzy wyskoczy, jednak odcieniami, które lubię używać to te trzy z lewej, czyli DredB,D62 oraz D63. Kolor zielony jak powszechnie wiadomo ukrywa zaczerwienienia i rumieńce, jak również zmiany na twarzy i skórze szyi, następny kolor żółtawy wygląda znacznie jaśniej niż w kasetce i okazuje się świetnym rozświetlaczem pod oczy jak również na czoło, następny, brzoskwiniowy jest bardzo podobny do odcienia skóry i jeśli przed nałożeniem na twarz zmieszam go z podkładem efekt jest przyjemny.

 Podejrzewam że jest wiele innych technik nakładania tego preparatu, każda z nas ma inne metody, poznam je, jeśli chcecie napisać w komentarzach jak nakładać ten właśnie korektor Twoim sposobem, bo podejrzewam, że mój sposób to tylko jeden z wielu...


Działanie:  Jest to korektor stworzony do kamuflowania niedoskonałości na skórze i szyi, jak również ukrywania tatuaży.Na stronie internetowej Kryolanu można przeczytać, ze właściwe używanie tego kamuflażu z fixing powder i fixing spray spowoduje że produkt jest całkowicie niezmywalny i odporny na wodę, na przykład na basenie.  Ja nie używam dermacolor fixing spray. Na zakończony makijaż używam pudru dermacolor light oraz Ultra Setting Spray i też wszystko ładnie zostaje na buzi przez wiele godzin.
Jest to produkt profesjonalny, więc trzeba wiedzieć jak go właściwie używać, nie przyszedł do mnie z instrukcją obsługi, więc musiałam sama się nauczyć..
Nie zapycha mi porów, nie uczula oraz nie przeszkadza w żaden sposób.
Składniki:
Kryolan-Dermacolor-camouflage-creme-ingridients


Gdzie kupić? Ja kupilam na stronie internetowej Kryolan, tak jak wszystkie inne produkty z tej firmy, kupuje tylko z ich strony. Cena £19.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuje za każdy komentarz.