poniedziałek, 4 kwietnia 2016

GOSH Velvet Touch Foundation Primer

lepsze rozprowadzanie podkladu i utrwalanie makijazu Baza pod makijaż z Gosh w kolorze  białym, która po nałożeniu na twarz przed zrobieniem makijażu powoduje ze podkład rozprowadza się znacznie lepiej i twarz wygląda świeżo.


 Przyjemny produkt w nakładaniu, powoduje jedwabna powłoczkę na twarzy która nawilża skórę i nakładanie podkładu jest znacznie wygodniejsze.

Jest przyjazny dla osób o wrażliwej cerze, nie zapycha porów i powoduje lepszy wygląd cery.

Konsystencja produktu jest jak nazwa wskazuje "Velvet", czyli jedwabna, w postaci białego kremu. Po nałożeniu na twarz kolor oczywiście stapia się ze skóra i nie widać go. Podkład bardzo fajnie się rozmazuje na twarzy równomiernie i nie widać żadnych załamań czy plam. Podkład wytrzymuje długo na twarzy i jest bardziej stabilny.


Wydobywanie primera z plastikowej i wygodnej butelki jest proste, ponieważ robimy to przez naciśniecie pompki, co pozwala wydobyć tyle primera ile chcemy bez mazania i paćkania. Bardzo estetyczna.
Mam pozytywna opinie o tym produkcie, nie wiem czy kupiłabym ponownie, bo teraz na rynku wiele innych pokus, ale na pewno polecam ten primer komuś kto chciałby wypróbować.
Skladniki: 


Opakowanie : Biala plastikowa butelka z wygodnym atomizerem do wydobywania primera w estetyczny sposób. 30 ml
Kolor : Biały
Konsystencja: Kremowa
Działanie: Baza pod makijaż
Zapach: Trochę chemiczny, jednak po nałożeniu szybko się ulatnia.
Trwałość: Podkład utrzymuje się na twarzy przez wiele godzin
Wydajność:  Nie jest wydajny, przynajmniej w moim przypadku, ponieważ używam go często i tak ze 2-3 pompki na każdy raz, wiec nie żałuję go sobie...
Gdzie kupić? W Superdrug albo przez internet, cena to £13.99


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuje za każdy komentarz.