niedziela, 24 kwietnia 2016

Kryolan Dermacolor Light Setting Powder M2

Utrwalajacy-makijaz-puder-kryolan-dermacolorlight

 Kryolan to marka, która na pewno jest znana i kojarzona dla wielu z nas, ponieważ słynie z dobrych kosmetyków do makijażu, a na pewno niektóre z nich są lepsze niż drogeryjne. Opinie na temat Kryolanu są różne, ale w większości pozytywne, wcale się nie dziwię - sama posiadam kilka produktów z tej marki i jestem z nich zadowolona. Cały trick w tym wszystkim że trzeba wiedzieć jak niektóre z nich używać, ponieważ czasami można sobie tylko zaszkodzić albo mieć złą opinie o produkcie, kiedy nie jest on dobrze nałożony czy rozprowadzony.


 Jest to mój drugi puder z Kryolan, poprzednim był anti-shine, o nim też mam dobre zdanie.


Opakowanie: Kryolan Dermacolor Light Setting Powder M2 jest umieszczony w plastikowym przezroczystym pojemniku z plastikową nakrętką z kolorze srebrnym. Do opakowania dołączony jest płaski pędzelek z bardzo miękkim włosiem, który mnie bardzo zaciekawił i spodobał po pierwszym użyciu. W środku opakowania są małe dziurki przez które wysypuje się puder. dobrze jest odkleić tylko połowę naklejki zabezpieczającej bo puder jest sypki i jest go praktycznie wszędzie..

Kolor: Kryolan Dermacolor Light Setting Powder M2 jest to kolor ciepły , trochę pomarańczowy i może wydawać się za ciemny, albo za mocny, jednak w moim przypadku jest świetnie dobrany. Ociepla kolory moich podkładów, które czasami wydają mi się nie do końca naturalne, albo za jasne, a ten kolor nałożony na twarz pokrytą fluidem nadaje bardzo naturalny odcień.
odcien#M2-dermacolor-light-puder-Kryolan
 Konsystencja: Delikatna, lekka, pudrowa

Działanie: Nie jest to puder kryjący, od razu zaznaczam, jego zadaniem jest utrwalić makijaż i zmatować trochę. Jednak z tym matowaniem to trochę dziwna sprawa, bo niby matowi ten podkład nałożony na twarz ale jednocześnie dodaje blasku skórze, taki "natural glow" który mi się spodobał od samego początku.. Dziwne to i ciekawe.. jednak pozytywne..Tak się nie działo przy użyciu anti-shine.  Nie pozostawia na twarzy maski i nadaje delikatnie przyjemnego odcienia na skórze jednocześnie dobrze się stapia z nałożonym wcześniej podkładem.
puder-z-zawartoscia-magnezu-z-Kryolanu

Producent opisuje produkt produkt jako odporny na zmiany pogodowe(dzięki zawartości magnezu) , jak na przykład deszcz czy upały i że dobrze się sprawdza w sesjach zdjęciowych. W moim przypadku żadne z tych wymienionych , jednak jest bardzo przydatny podczas moich 15 godzinnych shiftów w ciągłym ruchu i klimatyzowanych pomieszczeniach. Dla pewności również spryskuje fixerem do makijażu z tej samej firmy.
Podczas używania nie występują żadne przykre niespodzianki na twarzy, za co lubię jeszcze bardziej ten produkt. Nie zapycha porów i makijaż wygląda dobrze i skóra również nie odczuwa niczego złego.
miekki-pedzelek-do-rozprowadzania-pudru-kryolan

Jak używać? Jest to puder utrwalający więc na nałożony wcześniej podkład oraz konturowanie ( jeśli ktoś stosuje) rozprowadzam puder. Można użyć dołączonego do opakowania pędzelka, który daje sobie świetnie radę  z tym produktem - podejrzewam że producent wiedział co robi, albo używać zwykłego pędzla do pudru, którym też dobrze się rozprowadza.Zapach: Delikatny zapach jakiegoś perfumu, bardzo przyjemny, tak jakby przypudrowany perfum, nie wiem jak to inaczej określić. Jednak po nałożeniu na twarz zapach zanika. Nie przeszkadza mi to w niczym.
Składniki:
skladniki-pudru-kryolan-dermacolorlight
Gdzie kupić?  Kryolan Dermacolor Light Setting Powder M2 kupiłam na stronie internetowej Kryolan uk , cena to £15.50 plus przesyłka oczywiście.


3 komentarze:

  1. Ja jakos ostatnio nie przepadam za pudrami majacymi kolor wole te transparentne ;) ale ten wygląda ciekawie :))

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja ostatnio kupiłam puder ryżowy i przepadłam :) Nie szukam nic innego. Widzę, że ten też ma puder ryżowy w składzie.

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuje za każdy komentarz.