środa, 2 marca 2016

Colour Quarter For Eyes "Harmony" Oriflame

Colour Quarter For Eyes "Harmony" Giordani Gold Oriflame

Zestaw 4 kolorów z kategorii  " brąz" . Paletka składa się z przyjemnych ciepłych kolorów które bardzo fajnie współgrają ze sobą tworząc fantastyczny efekt.
Colour Quarter For Eyes "Harmony" Giordani Gold Oriflame
 Włożyłabym te cienie do kategorii "na dzień" ponieważ brąz jest kolorem który świetnie podkreśla moje  zielone oczy i nie przeszkadza za bardzo w dziennym świetle. Poza tym myślę, ze ten zestaw pasuje do większości karnacji, włosów i oczu.Często się nimi maluje do pracy, ponieważ nie wymagają wiele czasu i efekt jest zawsze imponujący.
Colour Quarter For Eyes "Harmony" Giordani Gold Oriflame
Znana Giordani Gold z Oriflame tym razem obdarowala mnie dobrym produktem.
Colour Quarter For Eyes "Harmony" Giordani Gold Oriflame
4 cienie pasujące do siebie i tworzące "harmonie"
złotawo - żółty
pudrowo różowy
brązowy
biały (jednak nie jest on biały całkowicie, powiedziałabym że kremowy )

Na początek pokrywam powiekę tym złotawym kolorem i później od środka powieki nakładam różowawy i blenduje na boki tak żeby to co chce było  pokryte tymi dwoma kolorami razem. Później w wewnętrznym rogu oka nakładam trochę brązowego i blenduje go z reszta -trzeba uważać żeby nie za wiele tego brązu dać, ponieważ makijaż może stać się za ciężki, a ten brąz jest intensywny. Na koniec, na środku powieki nakładam trochę tego białawego (bo biały to ten cień nie jest) i blenduje go żeby rozjaśnić i podbić  ta cala harmonie która tworzy się na powiece. Nie jest to skomplikowany proces i łatwo można się uzależnić.

Colour Quarter For Eyes "Harmony" Giordani Gold Oriflame
Dołączone do kasetki są dwa małe aplikatory które bardzo pomagają nakładać i blendować cienie. Kiedyś spróbowałam nałożyć je pędzelkami, ale to był jeden i ostatni raz, ponieważ efekt nie był tak świetny. Wiec twórcy GG wiedzieli co robili kreując te cienie w zestawie z aplikatorami bo są one stworzone do nakładania ich właśnie za pomocą gabeczkowych aplikatorów. Nie używam bazy pod cienie w tym przypadku, nie potrzebują tego w ogóle, są dobrej jakości i wytrzymują długo. Kolor nie znika w ciągu dnia, a wręcz przeciwnie, nabiera intensywności, nie robią się niechciane linie w załamaniu powieki, czego nie chce również.

Moja opinia o Colour Quarter For Eyes "Harmony" Giordani Gold Oriflame:
Opakowanie: Kwadratowe, plastikowe z lusterkiem. Do kasetki dołączona jest dopasowana przezroczysta przykrywka na cienie, która chroni je przez osypywaniem. Dwa małe aplikatorki do których można się przyzwyczaić pomagają nałożyć cienie i połączyć razem ze sobą.
 Kolory : Jeden intensywny brązowy i trzy pozostałe jaśniejsze. Dopasowane do siebie idealnie i po nałożeniu na powiekę tworzą razem harmonie ciepłych brązów. Mam wrażenie ze nabierają intensywności w ciągu dnia.
Trwałość: wytrzymują cały dzień, nie potrzeba poprawek, nie bledną, nie znikają. Mam je od ponad roku i ciągle jeszcze dużo zostało, wiec wydajność w tym przypadku jest na plus.
Konsystencja: Pudrowa i trochę kremowa jednocześnie. Świetnie się nakłada na powieki, nie osypuje, przyjemne bardzo cienie.
Gdzie kupić? U konsultantek Oriflame oraz przez internet.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuje za każdy komentarz.