czwartek, 17 marca 2016

Tusz do rzęs Maybeline the Falsies Volume Express Black Drama

Follow my blog with Bloglovin

Tusz do rzęs Maybeline the Falsies Volume Express Black Drama
Maybeline the Falsies Volume Express Black Drama
 To jest mój ulubiony nie wodoodporny tusz do rzęs do tej pory.
Kocham go za kolor, formę , trwałość i szczoteczkę, która potrafi wyczarować efekt sztucznych rzęs - takich jakie lubię najbardziej.Maybeline the Falsies Volume Express Black Drama
Jestem zdania ze tusze do rzęs powinny sprawiać ze będą one po pomalowaniu wyglądały na bardzo podkreślone a najlepiej na sztuczne.Ten tusz takie cuda czyni, z czego jestem bardzo zadowolona i zakochana w nim z tego właśnie powodu.
Maybeline the Falsies Volume Express Black Drama

Maybeline the Falsies Volume Express Black Drama
Wygięta w łuk szczoteczka z odstającymi na wszystkie strony włoskami podkreśla każdą rzęskę i powoduje ze są one pełniejsze i większe. Nigdy nie kończę malowania rzęs tylko jedna warstwa, jest ich kilka i to powoduje, że po 3ciej osiągam spektakularny efekt sztucznych rzęs.
Oczywiście nakładam na moja ulubiona baze po tusz
Nie jestem fanka wielkich szczot bo one nigdy nie dają takiego efektu jak bym chciała, ta szczoteczka jest duża ale mimo wszystko w jakiś magiczny sposób "robi" moje rzęsy. To była miłość od pierwszego razu, a może lepiej - od pierwszego spojrzenia...

Maybeline the Falsies Volume Express Black Drama

Moja opinia o Maybeline the Falsies Volume Express Black Drama
Opakowanie: opływowa plastikowa tubka w kolorze bordowym z czarnymi napisami i koronkowym detalem na zakredce
Kolor: Czarny
Wodoodporny : Nie
Trwałość: Wytrzymuje cały dzień na rzęsach i nie kruszy się (nie ważne ile tych warstw położę ) jednak, jak to bywa z nie wodoodpornymi tuszami potrafi zostawić ślady pod oczami w biegiem czasu, więc jest to jedyny minus , ale mu to całkowicie wybaczam.
Wydajność: Hmmm, używam go często, nie codziennie , nakładam kilka warstw i mam jedna tubkę ponad miesiąc ( w ogóle to już moja 5ta) wiec uważam ze jest wydajny.
Gdzie kupić? Ja kupuje w Boots ale oczywiście Maybeline the Falsies Volume Express Black Drama będzie dostępna w większości drogerii , Superdrug i innych. Cena to około £8, jednak można trafić na oferty i promocje.

2 komentarze:

  1. Odpowiedzi
    1. bloggeveline ja mam same dobre opinie na temat tego tuszu i on świetnie "robi" rzęsy na sztuczne.

      Usuń

Bardzo dziękuje za każdy komentarz.