niedziela, 20 marca 2016

Plyn Miceralny AA Technologia Wieku

Płyn Miceralny AA Technologia Wieku
Płyn Miceralny AATechnologia Wieku

Przezroczysty jak woda, bezzapachowy i kojący podrażnienia oczyszczający płyn micelarny z AA Technologia Wieku , który zawiera w swoim składzie wyciąg z alg oraz kwas hialuronowy. 


Płyn Miceralny AATechnologia Wieku
 Ten płyn micelarny został stworzony do cery wrażliwej. Ja takiej nie posiadam, jednak nie przeszkadza mi to w niczym,płyn jest przyjemy w użyciu i nie podrażnia mnie w ogóle, więc nie  widzę tu żadnych przeciwskazan  . Poza tym to niewiele miałam do wyboru na półce z kosmetykami w polskim sklepie, wiec wybrałam ten, co był  w tamtym czasie dostępny.
Płyn Miceralny AATechnologia Wieku
Płyn generalnie jest przyjemny w stosowaniu, jednak ma jedna wadę, której nie lubię, mianowicie - nie zmywa makijażu jak obiecuje producent. Możliwe ze jakoś tam zmywa, ale trzeba potrzeć kilka razy żeby coś załapało na ten wacik, a w szczególności tusz do rzęs (nie wodoodporny) bo próbowałam kilka razy.
Strasznie opornie temu płynowi szlo z tuszem do rzęs. Natomiast bez problemu sobie poradził z cieniami do powiek i podkładem, czy jak kto woli fluidem.
 Tak więc pod tym względem jestem rozczarowana.
Płyn Miceralny AATechnologia Wieku

 Płyn jest przezroczysty, nie widać go w ogóle, tylko mokry ślad na waciku pokazuje ze coś tam jest.. W trakcie oczyszczania twarzy wacikiem nasączonym płynem robi się taka delikatna piana, która aktywuje właściwości czyszczące, jednak nie zostaje na twarzy, wsiąka szybo w skórę.
Oczyszczanie gwarantowane, twarz i szyja czują się świetnie i świeżo.
Płyn Miceralny AATechnologia Wieku

 Moja opinia o Płyn Miceralny AATechnologia Wieku
Opakowanie: Biała spłaszczona butelka z białego plastiku, który nie prześwituje przez co nie widać ile produktu zostało w butelce. Podejrzewam ze jest to kaprys producenta albo specjalnie stworzone żeby uchronić produkt przed promieniami słonecznymi.
Zapach: Bez zapachu.
Kolor: Przezroczysty jak woda.
Działanie: Stworzony do cery wrażliwej oczyszczający i łagodzący podrażnienia. Przyjemny w użyciu.
Wydajność: Jest wydajny, starcza na około miesiąc przy porannym i wieczornym stosowaniu. Trzeba uważać żeby nie wylać za wiele na wacik, ponieważ opakowanie może się do tego przyczynić.
Gdzie kupić? W polskich sklepach (jak się dobrze trafi)   oraz przez internet. Cena około £4 w zależności od sklepu.
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuje za każdy komentarz.