niedziela, 6 marca 2016

Ingrid Cosmetisc Shadow Base HD Beauty Innovation

Ingrid Cosmetisc Shadow Base HD Beauty Innovation

Baza pod cienie Verona to moja pierwsza baza pod cienie z tej firmy i moja opinia o tym produkcie jest pozytywna.
Verona Ingrid Cosmetics baza pod cienie HD Beauty innovation
 Wiadomo jest że można nakładać cienie na powieki bez bazy. Niektóre tego zabezpieczenia nie potrzebują, jednak żeby mieć pewność ze wszystko zostanie na swoim miejscu oraz żeby intensywność cieni nie bladła w ciągu dnia (czy wieczora)   dobrze jest pokryć powiekę produktem do tego stworzonym.

Firma Verona stworzyla baze o nazwie Shadow Base HD Beauty Innovation .
                                                                               


Ingrid Cosmetisc Shadow Base HD Beauty Innovation
Ingrid Cosmetisc Shadow Base HD Beauty Innovation
Ingrid Cosmetisc Shadow Base HD Beauty Innovation
 
Jak używać?
Producent radzi żeby opuszkiem palca nałożyć cienką  warstwę kosmetyku na powieki. Tak też robię.
Żeby wydobyć co najlepsze z tej bazy wklepuje jeszcze delikatnie i uważam żeby nie nabrać za wiele , ponieważ wtedy można się zniechęcić do produktu bo efekt może być przeciwny do zamierzonego - zwłaszcza w załamaniu powieki oraz po wewnętrznych stronach -może się wtedy rolować. A tego żadna z nas nie chce.
Ingrid Cosmetisc Shadow Base HD Beauty Innovation
Opinia o Verona Ingrid Cosmetics Shadow Base HD Beuty Innovation:
Opakowanie : Plastikowy, imitujące przezroczyste szkło  okrągły słoiczek z czarna plastikowa nakredka z napisem Ingrid Cosmetics w kolorze srebrnym . Wygodne w użyciu, solidne.
Dzialanie:Celem tej bazy jest utrzymywanie cieni na powiekach na dłużej oraz wydobywanie co najlepsze z cieni do powiek, żeby kolor był bardziej nasycony i intensywny.Dzięki wysokiej zawartości oleju z oliwek oraz witaminy E produkt również dba o skórę na powiekach, co jest bardzo ważne.
Trwałość : Produkt sprawdza się u mnie znakomicie, moje warunki testujące to 15 godzin pracy w zamkniętych pomieszczeniach z ogrzewaniem, wiec mogę z czystym sumieniem powiedzieć ze wytrzymuje cały dzień. Cienie nałożone o 6.30 rano pozostają w stanie bardzo dobrym do 22.00, nie rolują się,  nie zostawiają zgrubień z załamaniu powieki i nie znikają.
Wydajność:  Ponieważ konsystencja tego produktu jest bardzo gęsta (coś jakby kremowa maść) nie potrzeba go za wiele na powieki. Słoiczek zawiera 6,5grama -  bazy wiec wystarczy na bardzo długo.
  Gdzie kupić? Sklepy internetowe z polskimi kosmetykami oraz e-bay . Cena około £8.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuje za każdy komentarz.