środa, 16 marca 2016

Decleor Micellar Oil

Follow my blog with Bloglovin
Decleor Micellar Oil

Decleor Micellar oil
Miceralny olejek do mycia twarzy z firmy Decleor to bardzo przyjemny produkt, czyści skórę i usuwa makijaż polecany do wszystkich typów skóry. Idealnie usuwa wodoodporny tusz do rzęs i pielęgnuje rzęsy jednocześnie
Decleor Micellar oil
To jest mój pierwszy produkt z tej firmy, powiem że nie wybrałabym go nigdy, trafiłam na niego przez przypadek na strawberry.com na jakiś ofertach i kupiłam go za 80% taniej, nie pamiętam ile kosztował, jednak stwierdziłam ze warto wypróbować coś nowego. Trafiłam na niego jak szukałam jakiegoś olejku do zmywania wodoodpornego tuszu do rzęs, jak mojego tuszu Givenchy 

 Jak używać:  Ja zazwyczaj stosuje tylko na rzęsy, żeby rozpuścić wodoodporny i uparty tusz rzes, wyciskam po jednej pompce na wacik i przykładam do rzęs i z takim nasączonym wacikiem czekam chwile aż się rozpuści tusz, wtedy łatwiej jest go usunąć z oczu i nie trzeba trzeć.
Drugim i polecanym sposobem przez producenta jest metoda 3 kroków :
Decleor Micellar Oil
Wycisnąć 1 albo 2 pompki olejku na suche dłonie i rozprowadzić delikatnie
Decleor Micellar Oil 
Następnie rozprowadzić go na twarzy delikatnie masując twarz, można dodać kilka kropelek wody, cieplej najlepiej co spowoduje ze olejek stanie się biały i właśnie to zaktywuje czyszczenie twarzy bardziej i szybciej

Decleor Micellar oil 
Spłukać produkt ciepłą woda. Skóra będzie oczyszczona z makijażu i zanieczyszczeń, oczyści również pory, sprawi cze będzie oddychać.

Decleor Micellar oil
Pachnie świeżo i kwiatowo. Przyjemnie myje się buzię  tym olejkiem i pozostawia ja świeżą.

Decleor Micellar Oil
Moja opinia i Decleor Miceral Oil
Opakowanie: Plastikowa butelka w kolorze pomarańczowo żółtym, z bialym plastikowym dozownikiem do wyciskania olejku. Białe napisy .
Konsystencja : Olejek
Działanie : oczyszczanie skóry z makijażu oraz innych zanieczyszczeń, oraz przygotowanie twarzy do kolejnych zabiegów, jak na przykład wchłanianie kremu. Jest dobry również do usuwania wodoodpornego tuszu do rzęs , jednak tylko wtedy jak nasączonym produktem wacikiem przyłoży się do rzęs i poczeka chwile.  Mam wrażenie ze pomaga skórze w okolicach oczy i na pewno w jakiś sposób odżywia moje rzęsy, nie wypadają przy demakijażu ani po nim.
Wydajność: Nie stosuję  codziennie, jednak myślę ze jest bardzo wydajny, bo mam go już długi czas.
Gdzie kupić? Przez internet w takich sklepach jak strawberry.com czy feelunique. Cena ok £20 jednak można trafić na oferty promocyjne. 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuje za każdy komentarz.