sobota, 12 marca 2016

Inglot AMC Brow Liner Gel

Inglot AMC Brow Liner Gel

Inglot AMC Brow Liner Gel 15 
Hypoalergiczna konturówka do brwi w żelu, bardzo dobrej jakości, polecam ją bardzo. Nie uczula, nie wysusza, nie podrażnia, a wręcz przeciwnie mam wrażenie ze pielęgnuje moje brwi w jakiś sposób.

Inglot AMC Brow Liner Gel 15 
Jest to bardzo przyjemny w nakładaniu produkt, kremowo - żelowa konsystencja rozprowadza się doskonale na brwiach za pomocą pędzelka. Perfekcyjnie pokrywa brwi i nadaje twarzy ewidentny kontur. Odcień , który wybrałam i opisuję  tutaj to 15. Kupując przez internet nie zawsze można wierzyć zamieszczonym zdjęciom, nie oddają one prawdziwości koloru wybranego produktu, wiec nie po raz pierwszy zaryzykowałam i wybrałam odcień trochę ciemniejszy od zamierzonego i powiem ze i tym razem moja decyzja była udana.
Inglot AMC Brow Liner Gel 15 
   
Na samym dole opisu składu napisane jest, ze jest to produkt wodoodporny, i tak tez jest w rzeczywistości.
Nałożony rano na moje brwi utrzymuje się cały dzień i w takim samym kształcie i formie wytrzymuje ze mną cale 15 godzin pracy w zamkniętych pomieszczeniach z ogrzewaniem.Nie rozmazuje się, nie znika, nie spływa, nie rusza się z moich brwi w ogóle. Nie jest całkowicie wodoodporny, ponieważ można go zmyć wodą i mydłem jednak jest to proces, który w efekcie zostawi plamy na ręczniku przy wycieraniu twarzy, jeśli zakończę prysznic a zapomnę wcześniej zmyć te brwi.   Dlatego zazwyczaj zmywam go produktem do demakijażu wodoodpornego.
Inglot AMC Brow Liner Gel 15 
Na tym zdjęciu powyżej pokazuje jak wygląda próba zmycie tego produktu ze skóry wodą i mydłem... nie polecam.


Inglot AMC Brow Liner Gel 15 
Odcień 15 Inglot AMC Brow Liner Gel jest ciemny i o to mi chodziło, idealny jak dla mnie, jednak nie za ciemny i wygląda naturalnie. Jest delikatna różnica w odcieniu żelu w słoiczku i jeśli nałoży się go na brwi, jednak nie przeszkadza mi to w ogóle.Mam wrażenie ze produkt ciemnieje w ciągu dnia, z upływem godzin, co ja uważam za plus.
Same dobre rzeczy o tym produkcie mogłabym napisać i powiedzieć  , nie mam żadnych zastrzeżeń i jest to mój ulubiony produkt do brwi do tej pory.

Inglot AMC Brow Liner Gel 15 
Moja opinia o Inglot AMC Brow Liner Gel 15
Opakowanie: Mały słoiczek z prześwitującego  plastiku z napisem INGLOT oraz czarna plastikowa nakredka . Opakowanie zawiera 2g produktu
Kolor: Odcień 15, czekoladowy , intensywny. Bardzo dobrze kryje.
Trwałość:  Z czystym sumieniem powiem że jest to bardzo trwały produkt, wytrzymuje ze mna cale 15 godzin i pozostaje w stanie nienaruszonym przez ten czas. Jest wodoodporny.
Wydajność: Malutkie opakowanie 2g a wystarcza na bardzo długo, potrzeba tylko trochę nanieść pędzelkiem na rękę i rozprowadzić delikatnie produkt, po czym nakładać na brwi.
Gdzie kupić? W stacjonarnych sklepach Inglot albo przez internet na e-bay albo na stronie Inglot . Cena to £11

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuje za każdy komentarz.